Подписаться:
Поиск по сайту:
Считаете ли вы обязательным отделить власть от бизнеса
Евроатлантическая интеграция
Независимость СМИ   ::   Коррупция   ::   Экономика   ::   Терроризм

Регулирование

По 345 тыс. гривен в год на одного: какие зарплаты и льготы оплачивают депутатам украинцы
[28-11-2019]
  Депутаты Верховной Рады неоднократно поднимали вопрос о повышении себе зарплаты в несколько раз.

У 18 разів більше. У Єврокомісії порівняли фінансову допомогу Україні від ЄС і США
[10-10-2019]
Спеціальний радник президента Європейської комісії з питань відносин з Україною Ельмар Брок заявив, що з 2015 року Європейський Союз надав Україні €18 млрд, тоді як США — $1 млрд гарантій за кредитами,

Десята "з кінця": Україна в рейтингу якості життя
[22-02-2019]
Десята "з кінця": Україна в рейтингу якості життя
 Україна посіла 62 позицію в щорічному рейтингу "Якість життя країн-2019".


Квоты и экспорт Украины в ЕС: кто выиграл, а кто проиграл
[18-02-2019]
​Относительно недавно была очередная истерика, что Украина уже выбрала квоту на поставку пшеницы в ЕС.МногиеСМИ это подавали как крах экономики Украины. Но, что же произошло и происходит на самом деле? Квоты и экспорт Украины в ЕС: кто выиграл, а кто проиграл?

Госорганизация «Автобаза Государственного управления делами президента Украины» обновила парк бронированных автомобилей.
[05-12-2018]

На довідки та дозволи українці викидають 20 мільярдів на рік
[14-09-2011]
Антимонопольний комітет України підрахував статистику кількості і вартості платних послуг, які надаються в країні, для отримання всіляких дозволів, ліцензій, довідок, узгоджень і т.д. За даними комітету, українці витрачають на дозволи і довідки 20 мільярдів гривень на рік.


У кого в Украине самые высокие пенсии
[23-06-2011]
За сомнительные заслуги и небольшой стаж госслужащие и народные депутаты получают высокие до неприличия пенсии. Как пишет Корреспондент, менять несправедливую пенсионную систему власть готова лишь отчасти.
"На 9 тысяч грн пенсии прожить можно. Скромно, но можно", - делится своими соображениями об инициативе правительства ограничить максимальный размер пенсии 12 прожиточными минимумами депутат от БЮТ Владимир Яворивский.

Образец замыливания мозгов потребителям от Интера вместо антимонопольного расследования
[30-06-2009]
Машин на українських дорогах поменшало. Грошей на бензин в багатьох водіїв не вистачає. Роздрібні ціни на пальне підвищуються щотижня. Загалом за півтора місяця - бензин подорожчав на 35 відсотків. Здається, ціни стрибають вже неконтрольовано. Від органів влади, наприклад, Мінпаливенерго - жодної реакції, ні слова пояснень, окрім традиційних про "зростання вартості нафти у світі". Хоча, коли торік вартість "чорного золота" сягнула свого мінімуму, - стрімкого зниження цін при цьому не було. В даному випадку виникають кілька слушних запитань - чому різке здорожчення відбувається у державі, де працюють 6 нафтопереробних заводів? Чому досі немає стратегічного резерву нафтопродуктів, який би дозволяв "гасити" цінові спалахи? Ще 2 роки тому таких питань було менше, бо весь ринок працював за чіткою і зрозумілою "формулою", яка не дозволяла нафтотрейдерам гнати догори вартість бензину. Уряд Тимошенко її змінив - наслідки відчуває кожен автомобіліст. А незабаром - побачать і "безколісні українці" (аналітики прогнозують - поточне здорожчання бензину обернеться 5-відсотковою інфляцією на товари та послуги широкого вжитку). Бензинове розслідування проводив Геннадій Вівденко:
Стрибки цін на бензин в Криму нагадували каскад. Щотижня протягом червня пальне дорожчало на 20-25 копійок. Тепер за найбільш ходовий бензин марки А-95 доведеться платити більше 7 гривень за літр. За преміум-версії - ще копійок на 60-80 більше. Паливні продавці скаржаться на українські нафтопереробні заводи. Мовляв, вони так швидко підвищують закупівельні ціни, що  АЗС навіть не встигають міняти цінники на своїх табло. І продовжують кивати на мінливу вдачу підступного нафтового ф'ючерсу.  Антон Раскін, комерційний директор кримської паливної корпорації:Во всем мире вырос баррель, что влияет на цену заводов. И заводы отреагировали очень быстро. Подняли цену буквально за этот месяц процентов на 20. Даже мы, конечные продавцы нефтепродуктов, не успеваем за ними.Нафтовий ф'ючерс за океаном, справді, зріс за останні два місяці - на половину. Зараз сягає позначки у 70 доларів. Проте, рік тому він був і 150 доларів, то чому зараз бензин дорожчий? "Хто замовив подорожчання бензину?" На цю прес-конференцію мали з'явитися представники Мінпаливенерго. Натомість, віддуватися за виконавчу владу довелось голові державного об'єднання "Укрнафтохімпереробка". Володимир Ємєлін скаржиться, що 6 українських нафтопереробних заводів, які нині у приватних руках, - не спроможні задовольнити країну пальним. Цікаво, що істотні пакети акцій в половині з них - зберігаються за урядом.

Выборы президента обойдутся почти в миллиард гривен
[26-12-2008]
Члены Центральной избирательной комиссии утвердили смету расходов на подготовку и проведение президентских выборов. Общая сумма расходов на первый тур выборов составит 651 миллион 385 тысяч гривен. Если никто из кандидатов не наберет 51% голосов, будет объявлен второй тур, который обойдется госбюджету еще в 289 миллионов 900 тысяч гривен. Таким образом, общая сумма расходов в случае проведения выборов главы государства в два тура составит 941 миллион 285 тысяч гривен. Согласно Конституции очередные выборы президента проводятся в последнее воскресенье последнего месяца пятого года его полномочий, то есть должны состояться 31 января 2010 года. Члены комиссии отмечают, что назначение выборов президента в предусмотренные Конституцией сроки относится к полномочиям Верховной рады, которая назначает их не позже чем за 130 дней до дня голосования. То есть это должно быть сделано не позже 24 сентября 2009 года.

Судова помилка Донецька вбила мати трьох дітей.
[23-01-2008]
Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко була вражена позицією попереднього уряду Януковича, який восени минулого року звернувся до суду м.Донецька з метою скасувати виплату опікуну трьох неповнолітніх сиріт загиблої Світлани Зайцевої компенсації за безпідставне тюремне ув’язнення, яке призвело до смерті матері трьох неповнолітніх дітей.
Світлана Зайцева померла від туберкульозу, на який захворіла у місцях позбавлення волі, де її рік незаконно утримували через судову помилку, визнавши винною у вбивстві, якого вона не здійснювала. Лише після того, як було заарештовано справжніх вбивць, її було виправдано, однак вже було пізно: за час ув’язнення туберкульоз вщент зруйнував організм безвинної жінки і у квітні 2006 року вона померла, залишивши самотніми трьох діток та матір-інваліда.

КМУ планирует сократить потребление энергоресурсов на 12% к 2030 году.Если учесть, что сейчас на единицу ВВП мы тратим в 5-6 раз больше, чем развитые страны, то этот ориентир правительства является пустым звуком.
[28-03-2007]
До 2030 року Україна планує скоротити споживання енергоресурсів на 12%. Таку заяву зробив Міністр палива та енергетики України Юрій Бойко під час виступу на Українському енергетичному саміті в Лондоні.

Антимонопольний комітет України публічно підбив підсумки минулорічної діяльності та визначився із пріоритетами роботи на поточний рікд підтвердив штраф компанії "Тедіс Україна" на 43
[25-03-2007]
Суд підтвердив штраф компанії "Тедіс Україна" на 431 млн грн
Київський апеляційний господарський суд підтвердив необхідність сплати найбільшим дистриб'ютором сигарет "Тедіс Україна" (раніше - "Мегаполіс-Україна") 431 млн грн штрафу, накладеного Антимонопольним комітетом України (АМКУ).
"Щойно апеляційний господарський суд ухвалив рішення на користь АМКУ в справі щодо зловживання монопольним становищем "Тедіс" ("Мегаполіс") і стягнення 431 млн грн штрафу", - написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook голова АМКУ Юрій Терентьєв.
 

Вследствие отсутствия международного антимонопольного законодательства газовый картель может быть создан.
[25-03-2007]
Минск резко поднял тарифы на транзит нефти Министерство экономики Беларуси с 15 февраля резко увеличивает тарифы на транзит нефти по системе магистральных трубопроводов. Тарифы на услуги по транзиту нефти установлены в размере от 1,29 до 3,5 доллара за тонну на 100 километров без НДС. Нынешние тарифы на транзит нефти по территории Беларуси были согласованы с Россией еще в декабре 1995 года в долларах и с тех пор не менялись: они составляли 0,41 - 0,6 доллара за тонну.
[09-02-2007]
Нефтяной сговор страну не развивает.
[24-10-2006]
Агентство по охране окружающей среды Соединенных Штатов опубликовало ежегодный список наиболее экономичных автомобилей.
[20-10-2006]
Мир заботится о своей обороне, а в Украине - борьба за власть.
[30-09-2006]
Кто же нажился на гиперинфляции?
[05-08-2006]
Украина присоединилась к Конвенции о международном финансовом лизинге
[11-01-2006]
Несмотря на материальную помощь рождаемость в Украине падает.
[02-12-2005]
Не пора ли нам торговать своей... отсталостью? Два миллиарда долларов в год можно делать "из воздуха"
[14-11-2004]
укр eng
Партнеры

MSZ 

Institute of Mass Information
 

http://www.diamatik.org/index_old.htm

 

Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном

"Зеркало недели"

"Україна і світ сьогодні"

 

 

 

 

 

© Copyright c 2002-2007"Диаматик" www.diamatik.org,
Все права защищены. При любом использовании материалов сайта гиперссылка нa www.diamatik.org обязательна.
Программирование
Абрис-ком
Портал 'Громадський прост_р' : Civic Space Internet
Portal