Пiдписатись
Пошук по сайту
Считаете ли вы обязательным отделить власть от бизнеса
Євроатлантична інтеграція
Незалежність ЗМІ   ::   Корупція   ::   Економіка   ::   Тероризм

Головна

Сергей Гайдай: Что не понял Порошенко и правящий класс о логике революции в Украине
[14-09-2015]
 

Предложение Дуды создать новый восточноевропейский альянс может быть продуктивно для Украины.
[06-08-2015]
Новоизбранный президент Польши Анджей Дуда высказался за создание альянса государств от Балтийского до Черного моря.

Янукович :Інтервью ВВС
[24-06-2015]
Віктор Янукович: За період моєї роботи, коли я ніс відповідальність за Україну, я можу відповідати за кожен свій крок. Я готовий відповідати, і мені хочеться це зробити.(Приезжайте в Киев и отвечайте Ю.Г.) Коли я поїхав з України, в Україні був мир.(Разве не ві развязали єту войну?Разве не вы раздразнили украинцев намерением двигаться в ЕС?Разве не вы организовали избиение студентов на Майдане,за день до того,как они решили уйти?) Я не допустив війни. В Україні долар був по вісім гривень.

В окупованих регіонах діють терористичні режими, якими керує московська мафія – Стівен Бланк
[12-01-2015]
«Росія ставить перед собою невгамовні цілі, серед яких – бажання знищити незалежність і суверинітет України, за будь-яких обставин»
      

Первоочередные Реформы
[06-12-2014]
Тотальное сокращение  кадров во всей исполнительной власти,Не имитация ,а  реальное истребление коррупции,Экономия расходной части бюджета,Довериться  судебной системе Британии,Реформа пенсионной системы.Привлечение иностранных инвестиций ,Переход на электронный документооборот

Евгений Витальевич Гильбо"Причиной тех или иных действий обычно являются экономические интересы ".
[16-09-2014]
Евгений Гильбо: На Украине выживет не более восьми миллионов человекКорр.: Уважаемый Евгений Витальевич. Что Вы можете сказать о перспективах развития Революции на Украине? Удастся ли Путину задушить нашу революцию или нас ждёт победа и быстрое успешное развитие?

Заява Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства щодо набуття чинності Угоди про асоціацію між ЄС та Україною(Проєкт)
[16-09-2014]
Українська національна платформа ФГС СхП вітає синхронну ратифікацію Верховною Радою України та Європейським Парламентом Угоди про асоціацію, що відбулася 17 вересня.
Ми схвалюємо публічно оголошений українською владою намір невідкладно розпочати імплементацію даної угоди, не чекаючи її формального набуття чинності в повному обсязі.

В очікуванні Третьої світової війни. Як зміниться світ
[14-09-2014]
Вісь зла – термін, який вперше використав колишній президент США Джордж Буш у щорічному зверненні до Конгресу США 29 січня 2002 року, та часто повторював весь період свого президентства, описуючи уряди країн, які звинувачують у спонсоруванні тероризму.
»

Комментарий Гребенчука Ю.Л. голосу Америки http://ukrainian.voanews.com/content/ukraine-eledtion/1858163.html
[26-02-2014]

У той же час директор Центру соціально-економічних досліджень «Діаматик» Юрій Гребенчук вважає, що Юлія Тимошенко була засуджена як політик і постраждала саме за своє бажання стати президентом, лідером країни. І тому вона має всі шанси і право взяти участь у президентській кампанії, зазначає Юрій Гребенчук.


За двадцять років незалежності без військових дій, голодомору та геноциду Україна втратила сім мільйонів громадян.
[24-06-2013]
                   Причина - висока смертність і низька народжуваність.
Смертність у нас, за оцінкою ЦРУ, друга в світі: 15,75 осіб на 1000 жітелей.Ми випереджаємо навіть країни, де йдуть військові дії. У Південній Африці 17,36, а після нас Лесото 15,02 і Чад 14,85. Росія пішла недалеко, але тим не менше - 10 позиція з 13,97 осіб на 1000 жителів.

Влада позбавляє права вибору тих, хто голосує проти неї.
[03-06-2013]
 30 травня Конституційний суд, нарешті, оголосив рішення по виборах мера Києва. Він завжди підігравав влади, досить згадати рішення щодо третього терміну для Кучми. Від нинішнього складу також важко було очікувати об'єктивності: з 18 членів суду двоє - донецькі, а семеро прийшли при Януковичі. Рішення: вибори і мера і до Київради: у 2015 році. При цьому КС обгрунтував своє рішення "принципом безперервності.              

QUO VADIS
[04-11-2012]
                 С приходом  Януковича  Украина резко изменила вектор внешней политики.: была выбрана внеблоковая стратегия, произошел фактический отказ от вступления в НАТО.Началось неприкрытое заигрывание с Российской Федерацией, которой были сделаны крупные подарки в виде  Севастополя и закона о региональных языках .   

Глобальне потепління.В Гренландии образовался гигантский айсберг
[18-07-2012]
В Гренландії утворився асйберг, удвічі більший за Манхеттен.
Супутник НАСА, зафіксував момент, коли від льодовика відкололася брила площею сто двадцять квадратних кілометрів.

Freedom House відзначає погіршення політичних і громадянських свобод в Україні
[19-01-2012]
Freedom House заявила про погіршення у 2011 році ситуації з політичними і громадянськими свободами в Україні. 87 держав світу організація вважає «вільними». Україна увійшла до числа країн, в яких ситуація з політичними і громадянськими свободами у 2011 році погіршилася. До такого висновку прийшла американська неурядова організація Freedom House. З групи «вільних демократій» Україну перевели у розряд «частково вільних».

23 вересня помер Володимир Полохало.
[23-09-2011]
Володимир ПолохалоВолодимир Полохало народився в Києві у 1948 році. Мав освіту історика, мав  ступінь кандидата історичних наук. Спочатку викладав у своїй альма-матер - Київському національному університеті ім.Т.Шевченка
Пізніше заснував і став шеф-редактором українського політологічного журналу "Політична думка", керував інтернет-проектом "Політична думка".

Україна перша у світі за дитячим алкоголізмом і друга за боргами перед МВФ
[22-08-2011]
Напередодні 20-ї річниці Незалежності України опубліковані результати нашої країни в рейтингах міжнародних організацій у різних сферах життя. Україна займає:
1-е місце в світі за рівнем дитячого алкоголізму (дані ВООЗ).
1-е в Європі та Центральній Азії з розповсюдження ВІЛ серед дорослих. Щорічні показники захворюваності на ВІЛ в Україну збільшилися з 2001-го по 2010 рік більш ніж у два рази (Доповідь UNAIDS про Всесвітню епідемії СНІДу, 2010).

Цей режим кожною своєю клітиною хоче подальших репресій
[18-08-2011]
Американський політолог Олександр Мотиль про суд над Тимошенко й перспективи нинішньої влади в Україні
Ніхто не має переконливої відповіді щодо процесу над Юлією Тимошенко. Хоч як на нього дивитися, він зовсім без смислу – і режиму не потрібний, і якоїсь особливої мети не має. Тим більше, викликав негативну реакцію і в Україні, й на Заході, й у Східній Європі, навіть у Росії. Моє пояснення просте: ця влада, попри всі заяви про свою компетентність та професійність, є вкрай некомпетентною і непрофесійною. І це просто чергова помилка, яких ця команда вже дуже багато зробила, починаючи з "харківських угод". Не обов'язково там злі люди сидять – вони просто не фахівці.

Україна приречена: корінь проблем
[11-01-2011]
Сучасна Україна перспектив не має. Вона не має майбутнього.
Зрозуміти це дуже просто. Погляньте у вікно, відчуйте контраст між побаченим і тим, що ми увійшли в третє тисячоліття.
У світ, який швидко змінюється, де технологічний розвиток випереджає мрії про нього, де наближається зміна геополітичних лідерів, запаси корисних копалин вичерпуються, а населення планети невпинно зростає.

У рейтингу демократії країн світу Україна спустилась на 14 рядків
[30-12-2010]
У рейтингу демократії країн світу за 2010 рік Democracy Index 2010 Україна зайняла 67 місце, тобто опустилась на 14 пунктів униз, порівняно з 2008 роком (53 місце).
Автори дослідження вважають, що «демократичні досягнення, що відбулись в результаті Помаранчевої революції, зараз знаходяться під загрозою».
В Україні зафіксовано найбільший регрес в демократії серед всіх країн Європи, вона посідає «почесне» сьоме місце серед країн світу, в яких спостерігається найбільший занепад демократії, – після Мадагаскару, Фіджі, Ірану, Ефіопії, Єгипту та Гамбії.
Також за підсумками 2010 року Україна втратила неформальний статус «кращого серед гірших» на пострадянському просторі, пропустивши вперед Молдову.
Найбільше погіршились показники України у категоріях «функціонування уряду», «виборчий процес і плюралізм», «політична культура» та «участь у політичному процесі».
Зокрема, за показником «ефективність функціонування уряду» Україна у своїй групі країн знаходиться на рівні Гани, Домініканської Республіки, Філіппін та Перу і поступається таким країнам, як Лесото, Малі, Намібія, Папуа-Нова Гвінея, Монголія, Сурінам, Ямайка та іншим.
На думку дослідників, ефективніше, ніж український уряд, діяли навіть уряди країн, що входять до «нижчої» категорії «гібридних режимів», зокрема, Гондурас, Бангладеш, Камбоджа, Замбія і Малаві.

07:05 27 жовтня 2010 Интервью Гребенчука Ю.Л.интернет изданию Форум http://for-ua.com/interview/2010/10/27/070520.html
[07-11-2010]
Гребенчук: Оппозиция разделена и не в состоянии объединиться
Говорят, историю пишут на заказ, а реальным отображением действительности являются мифы и легенды. Возможно. Однако факты – вещь упрямая и хотя каждый из них при желании можно «выкрутить» как захочется, исходное «зерно» их все равно остается неизменным.
О фактах, отображающих нынешнюю реальность украинского государства и своем видении ситуации, в эксклюзивном интервью с корреспондентом ForUm’a поделился директор аналитического центра «Диаматик» Юрий Гребенчук.

Європа показала команді Януковича жовту картку Іван ФАРІОН
[15-10-2010]
У ПАРЄ стурбовані зниженням рівня демократії в Україні
 Холодний душ влаштувала українській владі Парламентська асамблея Ради Європи на своєму засіданні у Страсбурзі. У прийнятій з «українського питання» резолюції відзначається тривога з приводу утиску основних демократичних свобод.

Уровень преступности в Украине растет признает министр МВД
[19-09-2010]
Министр внутренних дел А.Могилев признал, что в течение января-августа текущего года в органы внутренних дел поступило более 2 миллиона заявлений и сообщений о преступлениях, зарегистрировано 342,8 тысячи преступлений, причем более 123 тысяч - тяжкие и особо тяжкие, что на 25% больше показателей прошлого года. Указанные преступления нанесли материальный ущерб почти на 4 миллиарда гривен.

У рейтингу найкращих країн світу Україна на 49 місці зі ста
[26-08-2010]
Фінляндію визнали «найкращою країною світу» в рейтингу американського суспільно-політичного журналу Newsweek. Україна посідає в ньому 49 місце, обігнавши Росію (51 місце) і Білорусь (56 місце).

Уровень преступности в Киеве вырос
[19-08-2010]

Криминогенная ситуация в столице за январь-июль 2010 года ухудшилась в сравнении с аналогичным периодом прошлого года.
Как сообщает Главное управление статистики в Киеве, с начала года в столице зарегистрировано 20 тысяч 993 преступления, что на 19,8% больше, чем в январе-июле прошлого года.

МакКейн і Олбрайт розкритикували правила гри від Януковича
[18-08-2010]
Нова редакція закону про вибори обмежує право участі політичних партій у виборах.
Про це йдеться в меморандумі, підготовленому Міжнародним республіканським інститутом та Національним демократичним інститутом (обидва - США).
"Закон містить численні технічні помилки та плутанину процедур", - зазначається в документі.

13.07.2010 10:48 За полгода преступлений в Украине стало на треть больше.
[13-07-2010]
В Министерстве внутренних дел Украины констатируют, что рост уголовных преступлений за 1-е полугодие 2010 года произошел во всех регионах страны.
"Оперативная обстановка в государстве остается сложной. Почти на треть увеличилось количество зарегистрированных преступлений. Рост уголовных проявлений произошел во всех без исключения регионах", - признал первый заместитель главы МВД Сергей Попков.

ЗАЯВА позачергових ХІХ Всеукраїнських Зборів (З’їзду) Народного Руху України
[19-05-2010]
Ні- ревізії євроінтеграційних і євроантлантичних  устремлінь України!
Вже понад 20 років від початків свого утворення Народний Рух України відстоює відновлення Україною своєї ніші в політичному, безпековому, економічному, культурному і духовному житті Європи. Це відновлення є відданістю європейським політичним, соціально-економічним стандартам, норм та принципів демократії, вибором політичної і економічної моделі розвитку нашої держави.

ЗАЯВА Громадської ліги Україна – НАТО з приводу виборів президента України
[03-02-2010]
Українське суспільство знаходиться перед вирішальним вибором. Другий тур президентських виборів в Україні – це не лише день виборів нового президента. Вважаємо, що це і вибір нашого європейського та євроатлантичного майбутнього, незворотність і послідовність в реалізації якого підтверджена сучасною практичною урядовою діяльністю і міжнародними програмами співробітництва з цих питань.

Сім головних відмінностей між зовнішніми політиками Юлії Тимошенко та Віктора Януковича
[29-01-2010]
Віктор Янукович та Юлія Тимошенко зустрінуться 7 лютого у другому турі п'ятих президентських виборів в Україні. У цій статті обговорюються твердження, що, начебто, між Тимошенко та Януковичем насправді немає жодної різниці. Але у сферах зарубіжної політики та політики щодо внутрішньої безпеки цих кандидатів є сім відмінностей.

Лучшая ложь – это полуправда
[11-12-2009]
Начиная с 23 ноября , с обнародования своей предвыборной программы президент Украины увлекательно  рассказывает об успехах своего президентства : о достигнутой  свободе СМИ, проведенных демократических реформах и  экономических достижениях. Правда, большинство иностранных политических деятелей, экспертов и аналитиков имеют прямо противоположную точку зрения. 
        

рус eng
Партнеры

MSZ 

Institute of Mass Information
 

http://www.diamatik.org/index_old.htm

 

Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном

"Зеркало недели"

"Україна і світ сьогодні"

 

 

 

 

 

© Copyright c 2002-2007"Диаматик" www.diamatik.org,
Все права защищены. При любом использовании материалов сайта гиперссылка нa www.diamatik.org обязательна.
Программирование
Абрис-ком
Портал 'Громадський прост_р' : Civic Space Internet
Portal