Подписаться:
Поиск по сайту:
Считаете ли вы обязательным отделить власть от бизнеса
Евроатлантическая интеграция
Независимость СМИ   ::   Коррупция   ::   Экономика   ::   Терроризм

28-04-2007 11:35:26
Генпрокуратура відмовила у порушенні кримінальної справи проти судді Конституційного суду України п.Сюзанни Станік за відсутності складу злочину. Бачимо класичний приклад пересмикування. Пані суддя підозрюється у корупції, а прокуратура не знаходить складу злочину за підозрою у незаконному придбанні квартир.

 
 
 
 
Так, публічна особа може набути права на квартири у законний спосіб, з дотриманням всіх юридичних норм і правил. Найскорше, що прокуратура каже правду щодо незаконного заволодіння. Але ж йдеться про інше - про корупцію.  Підмінюючи  предмет звинувачення, прокуратура, яка найперша має стояти на сторожі  не тільки закону, а й суспільної моралі, на мій погляд, свідомо вводить суспільство в оману…
Довести корупційні дії надзвичайно важко. Навіть коли посадовця схоплено за руку, як це було в Харкові, знаходяться шпарини, через які злочинець "зникає":  це і контрзвинувачення, і тривала хвороба молодого хабарника, майже на межі смерті, яка не припускає навіть думки про допит. Хабарники, мабуть, вже пройшли школу безпечного хабара, тому я не буду влаштовувати їм додатковий майстер-клас.
Але ж зрозуміло, що скандал на рівному місці не виникає, бо суспільство має безліч очей і завжди знає хто насправді  "бере". Дружина Цезаря тому і була поза підозрою, що Цезарь знав про ці очі, і апріорі не міг одружитися з негідною, жінкою, здатною о заплямувати ім,я дружини Цезаря.  Адже в основі було усвідомлення ганьби, усвідомлення невідворотності покарання. Від Бога сховатися не можна, тому що він - в нас самих.

Посмотреть все новости

укр eng
Партнеры

MSZ 

Institute of Mass Information
 

http://www.diamatik.org/index_old.htm

 

Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном

"Зеркало недели"

"Україна і світ сьогодні"

 

 

 

 

 

© Copyright c 2002-2007"Диаматик" www.diamatik.org,
Все права защищены. При любом использовании материалов сайта гиперссылка нa www.diamatik.org обязательна.
Программирование
Абрис-ком
Портал 'Громадський прост_р' : Civic Space Internet
Portal