Подписаться:
Поиск по сайту:
Считаете ли вы обязательным отделить власть от бизнеса
Евроатлантическая интеграция
Независимость СМИ   ::   Коррупция   ::   Экономика   ::   Терроризм

20-08-2020 11:21:35
У рейтингу щастя Україна обігнала Чад і ДР Конго
 
Однак варто зауважити, що 123 місце – прогрес для нашої країни, яка ще минулого року була на 10 сходинок нижче – на 133 місці.

t
Україна посіла 123 місце в оновленому світовому рейтингу щастя (World Happiness Report-2020) і знову опинилась поміж таких країн як Мозамбік, Кенія, Намібія, Ліберія, Палестина та Уганда.
Однак варто зауважити, що 123 місце – прогрес для нашої країни, яка ще минулого року була на 10 сходинок нижче – на 133 місці. Тепер же Україна відчула себе дещо щасливішою за такі країни, як Чад і Конго, які минулоріч були вище за нас у рейтингу.
Очолюють рейтинг традиційно європейські країни з високим рівнем життя – Фінляндія, Данія та Швейцарія. У першій десятці взагалі є лише одна неєвропейська країна.
Повне дослідження знаходиться тут.
World Happiness Report – дослідження рівня щастя у країнах світу, яке проводиться щороку під егідою ООН, починаючи з 2012 року. Напередодні, у 2011 році, ООН закликала світові уряди використовувати це дослідження в якості орієнтиру у власній політиці і взагалі дбати про рівень щастя у своїх країнах.
Для оцінки рівня щастя у країні використовують 6 критеріїв: ВВП на душу населення, соціальна підтримка, очікувана тривалість життя, свобода громадян у прийнятті рішень, щедрість у суспільстві (вимірюється, зокрема, рівнем благодійності) та ставлення до корупції
 

Посмотреть все новости

укр eng
Партнеры

MSZ 

Institute of Mass Information
 

http://www.diamatik.org/index_old.htm

 

Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном

"Зеркало недели"

"Україна і світ сьогодні"

 

 

 

 

 

© Copyright c 2002-2007"Диаматик" www.diamatik.org,
Все права защищены. При любом использовании материалов сайта гиперссылка нa www.diamatik.org обязательна.
Программирование
Абрис-ком
Портал 'Громадський прост_р' : Civic Space Internet
Portal