Подписаться:
Поиск по сайту:
Считаете ли вы обязательным отделить власть от бизнеса
Евроатлантическая интеграция
Независимость СМИ   ::   Коррупция   ::   Экономика   ::   Терроризм

11-06-2020 12:44:00
"Глобальний індекс миру": Україна все ще серед переліку найменш мирних країн
"Глобальний індекс миру": Україна все ще серед переліку найменш мирних країн
Згідно звіту, Україна опинилася наприкінці списку "Глобального індексу миру" за 2020 рік - зайнявши 148-е підсумкове місце із 163 можливих.

Зазначається, що у порівнянні з минулим роком, індекс миру в регіоні "Росія та Євразія", до якого входить Україна, покращився, однак погіршення показників миру спостерігалися у Туркменістані, Казахстані і Україні.
Також вказується, що Україна займає 27-е місце за економічною вартістю насильства, низькі позиції наша країна продемонструвала також у показнику мілітаризації та рівневі соціальної безпеки. 
Щодо географічних сусідів, то найнижче місце в індексі зайняла Росія - 154-е місце. Далі ідуть Білорусь (94), Молдова (71), Словаччина (25), Угорщина (24), Румунія (22) та Польща (20). 
Лідерами індексу стали: Ісландія (1), Нова Зеландія (2), Португалія (3), Австрія (4), Данія (5), Канада (6), Сінгапур (7), Чехія (8), Японія (9) і Швейцарія (10).
Серед великих країн, то США зайняли низьке 121-е місце, Велика Британія - 42-е, Франція - 66.  
При складанні рейтингу враховуються 23 індикатори в трьох різних категоріях, включаючи "безпеку в суспільстві", "триваючі конфлікти" і "мілітаризацію". У першій категорії, зокрема, звертається увага на рівень вбивств, кількість ув'язнених, кількість поліцейських і сприйняття злочинності, в останній розглядалося число військовослужбовців, витрати на озброєння в співвідношенні до ВВП і експорт зброї. Аналітики оцінюють ситуацію більш ніж у 160 країн У оновленому "Глобальному індексі миру" Україна все ще залишається серед переліку країн з низьким рівнем миру, займаючи підсумкове 148-е місце між Нігерією (147) та Венесуелою (149). Про це йдеться у відповідному звіті, опублікованому Інститутом економіки і миру (IEP)

Посмотреть все новости

укр eng
Партнеры

MSZ 

Institute of Mass Information
 

http://www.diamatik.org/index_old.htm

 

Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном

"Зеркало недели"

"Україна і світ сьогодні"

 

 

 

 

 

© Copyright c 2002-2007"Диаматик" www.diamatik.org,
Все права защищены. При любом использовании материалов сайта гиперссылка нa www.diamatik.org обязательна.
Программирование
Абрис-ком
Портал 'Громадський прост_р' : Civic Space Internet
Portal