Подписаться:
Поиск по сайту:
Считаете ли вы обязательным отделить власть от бизнеса
Евроатлантическая интеграция
Независимость СМИ   ::   Коррупция   ::   Экономика   ::   Терроризм

04-03-2020 08:44:03
Freedom House про демократію у світі: Крим і ОРДЛО не вільні, решта України частково вільна
У звіті описуються зміни в Україні, зокрема в Криму та на непідконтрольних уряду частинах Донецької та Луганської областей, про які йдеться в окремому розділі про Східний Донбас.

і. Наслідки цього очевидні не лише в авторитарних державах, таких як Китай, Росія та Іран, але й у країнах та на територіях з тривалим досвідом дотримання основних прав і свобод людини. Ситуація у Східному Донбасі і в анексованому Криму оцінюється як “невільна”, на решті території України -  як "частково вільна". Про це йдеться в останньому виданні щорічного звіту про стан політичних прав та громадянських свобод у країнах світу, опублікованого сьогодні Freedom House, передає УНН.
У звіті описуються зміни в Україні, зокрема в Криму та на непідконтрольних уряду частинах Донецької та Луганської областей, про які йдеться в окремому розділі про Східний Донбас.
Звіт оцінює Східний Донбас як “невільний”. На територіях, підконтрольних так званим "Д/ЛНР“,політичне життя суттєво контролюється службами безпеки, не залишаючи жодного місця для змістовної опозиції. Утиски медіа та неповага до верховенства права роблять ситуацію з громадянськими свободами та політичними правами на Східному Донбасі вкрай важкою, вказали у Freedom House.
“Східний Донбас отримав одні з найнижчих балів у звіті "Свобода у світі 2020" через майже повну відсутність верховенства права, панування сепаратистських лідерів і Росії у майже всіх аспектах життя та суттєві обмеження громадянських свобод”, — заявив директор представництва Freedom House в Україні Метью Шааф.
“Поки йдуть обговорення можливості проведення майбутніх місцевих виборів у регіоні, відкритим залишається питання, як Україна забезпечить відкрите середовище для таких виборів, де незалежні партії та групи фактично заборонені, відсутня свобода зібрань, немає вільних та незалежних ЗМІ”, — додав він.
Звіт про Крим, який також оцінюється як “невільний”, висвітлює те, що російські сили регулярно утискають групи, які не перебувають під їхнім повним контролем, опозиційна політична діяльність неможлива та майже не існує механізмів для притягнення чиновників до відповідальності. Висновки звіту також свідчать про те, що російський уряд продовжував зміцнювати етнічне російське панування на півострові, маргіналізуючи українську та кримськотатарську громади. Російська влада регулярно зловживає законами про боротьбу з тероризмом та екстремізмом для зміцнення свого домінування, сказано у звіті.

Посмотреть все новости

укр eng
Партнеры

MSZ 

Institute of Mass Information
 

http://www.diamatik.org/index_old.htm

 

Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном

"Зеркало недели"

"Україна і світ сьогодні"

 

 

 

 

 

© Copyright c 2002-2007"Диаматик" www.diamatik.org,
Все права защищены. При любом использовании материалов сайта гиперссылка нa www.diamatik.org обязательна.
Программирование
Абрис-ком
Портал 'Громадський прост_р' : Civic Space Internet
Portal