Подписаться:
Поиск по сайту:
Считаете ли вы обязательным отделить власть от бизнеса
Евроатлантическая интеграция
Независимость СМИ   ::   Коррупция   ::   Экономика   ::   Терроризм

31-10-2019 10:06:08
CPJ оприлюднив рейтинг країн, влада яких не розслідує вбивства журналістів

CPJ оприлюднив рейтинг країн, влада яких не розслідує вбивства журналістів


«Глобальний індекс безкарності 2019» визначає країни, де вбивства журналістів найчастіше сходять злочинцям з рук. «Глобальний індекс безкарності 2019» визначає країни, де вбивства журналістів найчастіше сходять злочинцям з рук. 
Рейтинг опубліковано на сайті Комітету захисту журналістів (CPJ).
Так, Сомалі вже п'ятий рік поспіль залишається лідером «Глобального індексу безкарності» - тут зафіксовано 25 нерозкритих вбивств журналістів.
«Війна, політична нестабільність та бездіяльність інших держав сприяють смертельному циклу насильства та безкарності», - зазначили у CPJ щодо цієї країни.
Індекс складається 13 країн, де злочинці, політики та інші впливові особи вдаються до насильства, щоб перешкоджати критиці та журналістським розслідуванням. 
Окрім Сомалі, найгірше вбивства журналістів розслідують у Філіппінах, Сирії, Іраку, Південному Судані, Афганістані, Мексиці, Пакистані, Бразилії, Бангладеші, Нігеріїї, Росії та Індії.
Хоча у Філіппінах та Мексиці нерозкритих вбивств журналістів, за даними CPJ, більше - 41 та 30 відповідно, - загалом за сумою чинників ці країни знаходяться на п'ятому та сьомому місцях індексу.
Загалом за 10-річний індексний період, який закінчився 31 серпня 2019 року, в усьому світі було вбито 318 журналістів, і в 86% цих випадків злочинців не було притягнуто до кримінальної відповідальності. На 13 країн, що входять до індексу, припадає понад три чверті (222) загальної кількості нерозкритих вбивств журналістів за це 10-річчя.
Раніше Комітет захисту журналістів назвав 10 країн із найжорсткішою цензурою. Перше місце в цьому рейтингу займає Еритрея

Посмотреть все новости

укр eng
Партнеры

MSZ 

Institute of Mass Information
 

http://www.diamatik.org/index_old.htm

 

Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном

"Зеркало недели"

"Україна і світ сьогодні"

 

 

 

 

 

© Copyright c 2002-2007"Диаматик" www.diamatik.org,
Все права защищены. При любом использовании материалов сайта гиперссылка нa www.diamatik.org обязательна.
Программирование
Абрис-ком
Портал 'Громадський прост_р' : Civic Space Internet
Portal