Подписаться:
Поиск по сайту:
Считаете ли вы обязательным отделить власть от бизнеса
Евроатлантическая интеграция
Независимость СМИ   ::   Коррупция   ::   Экономика   ::   Терроризм

24-06-2017 12:43:58
Держдеп США: Росія керує терористами на Донбасі Пресс-секретарь Госдепартамента США Хезер Ноєрт / Фото УНИАН
У Вашингтоні звинуватили проросійські озброєні формування на південному сході України у систематичному перешкоджанні діяльності спостерігачів ОБСЄ і закликали офіційну Москву використовувати свій вплив для припинення цієї "кампанії залякування". 
Про таке заявила офіційний представник Держдепартаменту США Хізер Нойерт

 "Закликаємо Росію використовувати свій вплив для того, щоб закінчити цю кампанію залякування, виконувати свої зобов'язання для забезпечення вільного, повного і безпечного доступу спостерігачів ОБСЄ".Дипломат переконана, що за атакою на спостерігачів стояли "очолювані Росією, спонсоровані Росією та підготовлені Росією сепаратисти". Нойерт сказала: "В зовнішньополітичному веденні США знають, що путінська Росія керує проросійськими бойовиками в Донбасі, містить їх і навчає за допомогою армійських радників".
Зазначимо, раніше речник Державного департаменту не спростував і не підтвердив таку інформацію, але заявив, що США віддані пошукам мирного вирішення кризи і покінчення з російською агресією в Східній Україні.
"Наша позиція не змінилася: ми підтримуємо Мінські домовленості та вважаємо їх єдиним надійним шляхом до миру. Всі причетні до конфлікту сторони підписали ці угоди, і ми закликаємо всі сторони виконувати взяті на себе зобов’язання", - зазначив речник Держдепартаменту..Президент Трамп нещодавно заявив, що його адміністрація має намір надалі долучатися до зусиль для врегулювання конфлікту, і наголосив на відповідальності Росії щодо повного виконання нею Мінських угод."Адміністрація розглядає всі шляхи, якими можна буде допомогти «нормандській четвірці» посприяти імплементації Мінських домовленостей", 

Посмотреть все новости

укр eng
Партнеры

MSZ 

Institute of Mass Information
 

http://www.diamatik.org/index_old.htm

 

Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном

"Зеркало недели"

"Україна і світ сьогодні"

 

 

 

 

 

© Copyright c 2002-2007"Диаматик" www.diamatik.org,
Все права защищены. При любом использовании материалов сайта гиперссылка нa www.diamatik.org обязательна.
Программирование
Абрис-ком
Портал 'Громадський прост_р' : Civic Space Internet
Portal