Подписаться:
Поиск по сайту:
Считаете ли вы обязательным отделить власть от бизнеса
Евроатлантическая интеграция
Независимость СМИ   ::   Коррупция   ::   Экономика   ::   Терроризм

27-07-2015 08:51:20
Балога через ФСБ Росії намагається отримати Закарпаття у свою повну власність.
Про це Сергій Ратушняк повідомив видання”Трибуна” через сервіс Messenger, відповідаючи на запитання про мету поїздок народного депутата україни Віктора Балоги до Москви.
   

 Балога – бандит, хабарник і казнокрад, вирощений всіма корупційними президентами, а зараз через ФСБ Росії намагається отримати область у своюю повну власність,  відокремивши її від України.
    Операція його банди, використовуючи прапор ПС (Правого сектора) в Мукачево 11 липня мала на меті “обурити свідомих” закарпатців (це біля 300 контрабандистів і відставників МВС і СБУ, озброєних Балогою за рахунок котлів АТО від родича Гелетея). Далі чотири лісоруба за лічені хвилини завалюють всі чотири перевали зрізаними деревами, по 30-50 чоловік з гранатометами і кулеметами зупинять будь-яку важку військову техніку. Єдиний в краї аеропорт Ужгород (військовий мукачівcький – розкрадено Балогами) блокується двома самоскидами. І далі він телефоном  своєму старому приятелю з часів СДПУ(о), НУ(Нашої України)  Порошенко П.О. ставить  ультиматум, або він (Балога) – Прем’єр-міністр України, або тут чергова ЗНР – Закарпатська Народна Республіка (або історично – Підкарпатська Русь).
    Балога спокійно сидить на ефірах ТБ, літає до ФСБ Росії, з вимогою (!!!) особистої зустрічі з самим Путіним В.В. Хоче від нього гарантій і розподілу мільярдів з транзиту всіх 7-ми продуктопроводів, що йдуть через Закарпаття і з якого формується бюджет РФ.
    Дизель, до речі, всі ці роки (і сьогодні) крадеться Балогами з труби і бандою пана Свищо від ПР, що приносить Балогам не менше ніж контрабанда цигарок і імпорту з Європи. Ніхто і зараз не заважає. Ще б – обласне СБУ – кишенькова контора братви Балог. Ось така в нас міцна держава.
    Ми навіть не спроможні зняти з реєстрації в Мін’юсті України банду-партію братків Балог “ЕЦ” після двох офіційних повідомлень в ЗМІ про рішення з’їзду: “Про саморозпуск”. Не можемо бандита і свата Балоги пана Гелетея молодшого (кличка Гейза) вирвати з СБУ і відправити зі сватом на парашу. За сотні злочинів проти держави і конкретних людей, а сьогодні вже і проти суверенітету. Як там ми любимо кричати, кому слава? А на вибори стоїмо в черзі на отримання 200 грн за голос. Зі злодійських і кривавих рук Балог і інших бариг-олігархів, що обікрали нас і наших дітей і вже зруйнували надію наших онуків. Як голосуємо – так і живемо, шановні і не дуже, – підсумував Сергій Ратушняк.

Посмотреть все новости

укр eng
Партнеры

MSZ 

Institute of Mass Information
 

http://www.diamatik.org/index_old.htm

 

Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном

"Зеркало недели"

"Україна і світ сьогодні"

 

 

 

 

 

© Copyright c 2002-2007"Диаматик" www.diamatik.org,
Все права защищены. При любом использовании материалов сайта гиперссылка нa www.diamatik.org обязательна.
Программирование
Абрис-ком
Портал 'Громадський прост_р' : Civic Space Internet
Portal