Подписаться:
Поиск по сайту:
Считаете ли вы обязательным отделить власть от бизнеса
Евроатлантическая интеграция
Независимость СМИ   ::   Коррупция   ::   Экономика   ::   Терроризм

15-12-2012 14:50:39
Мінздрав зробив В УКРАЇНІ – "ЛЕГАЛЬНИЙ КОНЦЛАГЕР" ДЛЯ ПІВМІЛЬЙОНА ЛЮДЕЙ, ЯКІ ТЕРПЛЯТЬ БІЛЬ.І безсоромно заробляє на цьому.Акція "Пілюля для президента".
Понад 400 тисяч українців, хворих на невиліковні хвороби, терплять страшні болі через нинішню систему видачі обезболюючих препаратів.Зараз аби отримати обезболювання необхідно мати дозвіл комісії – а це довготривала бюрократична процедура яку умисно зробив Мінздрав для того,щоб вимагати хабарі.

Громадські активісти,  організували акцію "Пілюля для президента". Вони  вимагають в уряду і президента прийняти проект постанови Кабміну "Про затвердження Порядку обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів в закладах охорони здоров’я". Він дозволить хворим тримати вдома 10-денний запас ліків, необхідних для знеболення, не чекати рішення лікарської комісії, яка має дати дозвіл на видачу таких ліків, а члени сім’ї зможуть надати допомогу хворим самостійно. Внаслідок цього можливе пожвавлення обігу психотропних речовин через спрощення доступу до них,але це  справа міліції, а не охорони здоров’я, хай вона  працює . Сьогодні при відсутності будь-якого нормального обезболюючого у країні, наркотики доступні. Можна взяти телефон, подзвонити і його привезуть прямо сюди. У клініці "Феофанії,наприклад, є найкраще обезболювання, яке є у світі. А в звичайних лікарнях часто нема   анальгіну 

 

Посмотреть все новости

укр eng
Партнеры

MSZ 

Institute of Mass Information
 

http://www.diamatik.org/index_old.htm

 

Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном

"Зеркало недели"

"Україна і світ сьогодні"

 

 

 

 

 

© Copyright c 2002-2007"Диаматик" www.diamatik.org,
Все права защищены. При любом использовании материалов сайта гиперссылка нa www.diamatik.org обязательна.
Программирование
Абрис-ком
Портал 'Громадський прост_р' : Civic Space Internet
Portal