Подписаться:
Поиск по сайту:
Считаете ли вы обязательным отделить власть от бизнеса
Евроатлантическая интеграция
Независимость СМИ   ::   Коррупция   ::   Экономика   ::   Терроризм

09-12-2011 13:49:30
9 грудня - Міжнародний день боротьби з корупцією( проводиться відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН).
Щорічно цей день дозволяє привернути увагу світової спільноти до наслідків корупції та шляхів боротьби з нею, а також надає можливість суспільству приєднатися до зусиль ООН щодо протидії цьому злочину

Щорічна сума поборів в Україні  досягає розміру державного бюджету країни, тобто понад 280 млрд.грн. Неурядові антикорупційні організації України з нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією провели 9 грудня 2011 року на Майдані Незалежності інформаційну кампанію під гаслом: «Влаштуй собі свято – зупини корупцію!».Представники громадських організацій поширювали серед громадян листівки, пояснюючи, до якої шкоди призводить корупція та як їй можна протидіяти. Усі бажаючі могли пригоститися спеціальними антикорупційними цукерками.Під час вуличної акції усі бажаючі мали можливість поставити свої підписи під зверненнями широкої громадськості до Президента України Віктора Януковича та прем’єр-міністра Миколи Азарова стосовно схвалених Державної програми боротьби з корупцією та Національної антикорупційної стратегії.Проекти згаданих державних програм не були оприлюднені, як того вимагає Закон «Про доступ до публічної інформації». Це повне ігнорування  законів України й інтересів громадськостіУчасники акції передали звернення в канцелярію Президента України та прем’єр-міністра Миколи Азарова.
У рейтингу корумпованості, який визначається міжнародною організацією Transparency International, Україна у 2011 року опинилася на 152 місці, опустившись на 18 позицій за один рік.


Посмотреть все новости

укр eng
Партнеры

MSZ 

Institute of Mass Information
 

http://www.diamatik.org/index_old.htm

 

Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном

"Зеркало недели"

"Україна і світ сьогодні"

 

 

 

 

 

© Copyright c 2002-2007"Диаматик" www.diamatik.org,
Все права защищены. При любом использовании материалов сайта гиперссылка нa www.diamatik.org обязательна.
Программирование
Абрис-ком
Портал 'Громадський прост_р' : Civic Space Internet
Portal