Подписаться:
Поиск по сайту:
Считаете ли вы обязательным отделить власть от бизнеса
Евроатлантическая интеграция
Независимость СМИ   ::   Коррупция   ::   Экономика   ::   Терроризм

01-09-2011 21:53:56
"Добровільні внески" для першокласників виросли до 4 тисяч гривень

Цього року у київських школах зросли "добровільні внески", особливо для першокласників. Про це заявив секретар комісії Київради з освіти Олексій Давиденко.

"До нас в комісію надходили скарги про те, що в початкових школах вимагають від 2,5 до 4 тисяч гривень за вступ. Торік було набагато менше", - говорить чиновник.
За словами Давиденка, директори особисто грошей не беруть, а оформляють внески через благодійні фонди, а тому дуже складно довести, що це здирництво. У КМДА кажуть, щоб батьки скаржилися, адже з урахуванням нового закону про корупцію (у ньому сказано, що внески можуть бути тільки за особистим бажанням батьків) дії директорів будуть підпадати під кримінальну відповідальність. А тому вони зайвий раз подумають.
"Якщо будуть скарги, кожен конкретний випадок вимагання грошей будуть розглядати і, якщо знадобиться, навіть залучати правоохоронні органи", - заявив заступник голови КМДА Леонід Новохатько.
Поки, правда, батьки скаржитися не поспішають. За перше півріччя 2011 року на незаконні побори відкрито поскаржилися лише 10 осіб. І це цілком зрозуміло. По-перше, батьки бояться виносити сміття з хати, бо потім у їхніх дітей починаються проблеми. По-друге, школи не отримують достатнє фінансування, і люди часто готові самі віддавати гроші за те, щоб діти навчалися в нормальних умовах.
Інше питання, що у багатьох батьків внаслідок низьких доходів немає можливості віддавати необхідні суми. І вони дійсно потребують захисту з боку влади, щоб у їхніх дітей не було проблем у разі відмови платити.

Посмотреть все новости

укр eng
Партнеры

MSZ 

Institute of Mass Information
 

http://www.diamatik.org/index_old.htm

 

Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном

"Зеркало недели"

"Україна і світ сьогодні"

 

 

 

 

 

© Copyright c 2002-2007"Диаматик" www.diamatik.org,
Все права защищены. При любом использовании материалов сайта гиперссылка нa www.diamatik.org обязательна.
Программирование
Абрис-ком
Портал 'Громадський прост_р' : Civic Space Internet
Portal