Подписаться:
Поиск по сайту:
Считаете ли вы обязательным отделить власть от бизнеса
Евроатлантическая интеграция
Независимость СМИ   ::   Коррупция   ::   Экономика   ::   Терроризм

22-07-2011 15:58:08
Відкрите звернення громадськості щодо необхідності неупередженої оцінки ситуації навколо організації Міністерством охорони здоров'я України тендерних закупівель
Президенту України Віктору Януковичу
Копія: Прем’єр-міністру України Миколі Азарову
Міністру охорони здоров’я Олександру Аніщенку
 Відкрите звернення громадськості щодо необхідності неупередженої оцінки ситуації навколо організації Міністерством охорони здоров'я України тендерних закупівель
 Вельмишановний Вікторе Федоровичу!
Від імені громадського Партнерства «За доброчесні державні закупівлі в Україні» інформуємо Вас про кричущу ситуацію, що склалася навколо організації державних закупівель Міністерством охорони здоров’я України.

Під час брифінгу на тему "Ситуація з тендерними закупівлями у Міністерстві охорони здоров'я України", який відбувся 19 липня 2011 року, перший заступник міністра Раїса Моісеєнко повідомила про неможливість вчасного проведення державних закупівель нібито через ухвалені зміни до тендерного законодавства України. В результаті таких дій без належного медикаментозного забезпечення залишилися тисячі хворих по всіх Україні, у першу чергу із раковими та туберкульозними захворюваннями.
Водночас інформуємо Вас, пане Президенте, що протягом липня 2010 - липня 2011 року жодних законодавчих змін, які б погіршували чи ускладнювали процедуру проведення державних закупівель у медичній сфері зроблено не було. Більше того, негативна практика із закупівлями медпрепаратів не раніше 3 кварталу поточного року залишається стабільною протягом багатьох років поспіль. Зокрема, про це свідчать кількарічні звіти Рахункової палати України. Типовою є ситуація, коли казначейство в рамках бюджетних програм (наприклад, державної цільової програми протидії захворю-ванню на туберкульоз) відкриває рахунки, проте міністерства не використовують ці кошти. У результаті цього станом на початок 3 кварталу року до 60% бюджетних коштів залишається нерозподіленими. Це означає, що препарати вчасно не надходять до медичних установ, виникають перерви у лікуванні, а отже - ускладнення та нові захворювання.
На наш погляд, зазначена ситуація потребує додаткового вивчення та публічного реагування.

Посмотреть все новости

укр eng
Партнеры

MSZ 

Institute of Mass Information
 

http://www.diamatik.org/index_old.htm

 

Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном

"Зеркало недели"

"Україна і світ сьогодні"

 

 

 

 

 

© Copyright c 2002-2007"Диаматик" www.diamatik.org,
Все права защищены. При любом использовании материалов сайта гиперссылка нa www.diamatik.org обязательна.
Программирование
Абрис-ком
Портал 'Громадський прост_р' : Civic Space Internet
Portal