Подписаться:
Поиск по сайту:
Считаете ли вы обязательным отделить власть от бизнеса
Евроатлантическая интеграция
Независимость СМИ   ::   Коррупция   ::   Экономика   ::   Терроризм

19-07-2011 14:13:02
Януковичу замовили артистів на всі його гроші згідно декларації
Витрати на виступ артистів на дні народження Віктора Януковича склали близько 330 тисяч доларів.
Такі підрахунки приводить у своїй статті журнал Кореспондент.
За інформацією журналістів, 61-й день народження Віктора Януковича за розмахом поступався торішньому ювілеєві, що прогримів на всю країну.
"Так, роль господарки вечора Януковича довірили скандальній світській левиці Ксенії Собчак, чиї гонорари за участь у таких заходах івент-агентства оцінюють у $ 30-100 тис.

Її партнерами були Валдіс Пельш (від $ 13 тис.) і Володимир Зеленський зі студії 95 Квартал (гонорари Кварталу — від $ 30 тис., гонорар особисто Зеленського — від $ 10 тис.)", - пише журнал.
Також гостей Януковича тішили співом російські зірки Олександр Сєров і Юрій Антонов ($ 30-60 тис. за виступ) і українські — Таїсія Повалій (від $ 40 тис.) і Потап з Настею Каменських (від $ 30 тис.).
Вечірка Януковича проходила на кримському узбережжі, на держдачі № 3 під Ялтою. Там для іменинника і його друзів накрили столи в скляному павільйоні у вигляді намету з розсувним дахом, побудованому ще в 1973-му за розпорядженням Леоніда Брежнєва як зал для переговорів.
Хто оплатив вечірку президента і концертну програму, "Кореспондентові" з'ясувати не удалося. Прес-секретар глави держави Даркя Чепак на питання відповісти не змогла, заявивши, що ця інформація не в її компетенції.
Не надала поки інформації і прес-служба адміністрації президента. А екс-голос Януковича Ганна Герман повідомила, що сама у відпустці і до фінансових питань відношення не має.
Видання нагадує, що відповідно до декларації президента його дохід торік склав 920,3 тис. грн. (375,7 тис. грн. зарплата і 544,6 тис. грн.— дивіденди і роялті), що складає близько $ 115 тис. Трохи більше, $ 130 тис., Янукович зібрав на банківському рахунку.
"І навіть якщо припустити, що президент майже нічого не витрачає на життя, усіх його особистих грошей вистачило б тільки на оплату артистів", - пише видання.

Посмотреть все новости

укр eng
Партнеры

MSZ 

Institute of Mass Information
 

http://www.diamatik.org/index_old.htm

 

Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном

"Зеркало недели"

"Україна і світ сьогодні"

 

 

 

 

 

© Copyright c 2002-2007"Диаматик" www.diamatik.org,
Все права защищены. При любом использовании материалов сайта гиперссылка нa www.diamatik.org обязательна.
Программирование
Абрис-ком
Портал 'Громадський прост_р' : Civic Space Internet
Portal