Подписаться:
Поиск по сайту:
Считаете ли вы обязательным отделить власть от бизнеса
Евроатлантическая интеграция
Независимость СМИ   ::   Коррупция   ::   Экономика   ::   Терроризм

30-05-2011 15:34:50
23 травня у місті Вінниця відбувся круглий стіл: «Кращі практики протидії корупції на рівні місцевого самоврядування»
Організатори  заходу  Творче об’єднання „ТОРО” та Фонд Фрідріха Науманна в партнерстві з громадською організацією «Філософія серця». У роботі круглого столу взяли участь представники  всеукраїнських та місцевих громадських організацій, голови громадських рад  Вінницької обласної державної адміністрації та місцевих райдержадміністрацій, представники  влади та журналісти.
Сьогодні проблема корупції є надзвичайно гострою для України. З її проявами  стикаються усі : і підприємці, і працівники бюджетної сфери, і звичайні городяни.

Найбільше зловживання на рівні місцевого самоврядування проявляється через надання незаконних переваг фізичним або юридичним особам під час прийняття рішень,  сприяння фізичним та юридичним  особам  у досягненні перемоги  у тендерних закупівлях або ж в отриманні важливої інформації, субсидій, субвенцій, дотацій, кредитів чи пільг. Непрозорость при прийнятті рішень приводить до їх неефективності .
Хто  повинен оголосити війну корупції? У першу чергу це влада, а токож  громадськість. Тільки спільними зусиллями можна подолати це   явище.
Експерти та учасники круглого столу   представили досвід  протидії та упередження корупції на рівні місцевого самоврядування.
Матеріали круглого столу будуть  видані у вигляді брошури, а посприяти  у його фінансуванні та розповсюдженні   зголосилася Вінницька обласна влада. Окрім того, учасники круглого столу ініціюють  публічне обговорення порядку формування генеральних планів населених пунктів Вінниччини, оскільки подібні плани не оновлювалися протягом тривалого часу. Громадськість  зініціювала  підготовку обласної  Програми подолання корупції за участю представників громадських рад та правоохоронних органів,та вважає, що правоохоронні органи Вінниччини повинні провести публічний звіт в частині  антикорупційного законодавства. Учасники круглого столу також  звернулися   до апаратів місцевих рад з вимогою забезпечити виконання  Закону України  «Про доступ до публічної інформації» щодо  20-денного терміну  на оприлюднення  проектів рішень та визначити цю норму.

Посмотреть все новости

укр eng
Партнеры

MSZ 

Institute of Mass Information
 

http://www.diamatik.org/index_old.htm

 

Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном

"Зеркало недели"

"Україна і світ сьогодні"

 

 

 

 

 

© Copyright c 2002-2007"Диаматик" www.diamatik.org,
Все права защищены. При любом использовании материалов сайта гиперссылка нa www.diamatik.org обязательна.
Программирование
Абрис-ком
Портал 'Громадський прост_р' : Civic Space Internet
Portal