Подписаться:
Поиск по сайту:
Считаете ли вы обязательным отделить власть от бизнеса
Евроатлантическая интеграция
Независимость СМИ   ::   Коррупция   ::   Экономика   ::   Терроризм

12-06-2009 12:31:09
Представник Генерального cекретаря Ради Європи закликає український парламент схвалити антикорупційний пакет
Представник Генерального секретаря Ради Європи з координації програм співробітництва в Україні Аке Петерсон закликав парламент прийняти в цілому низку законопроектів про протидію корупції, що чекають на остаточне схвалення з грудня 2006 року.
Ці проекти
(проекту закону про засади запобігання та протидії корупції (№0876), проекту закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо відповідальності за корупційні правопорушення (№0875) та проекту закону про відповідальність юридичних осіб за вчинення корупційних правопорушень (№0877))були підготовлені урядом України на виконання зобов’язань, що випливають з членства України в Раді Європи, внесені на розгляд парламенту Президентом України та доопрацьовані й рекомендовані до прийняття народними депутатами України – членами профільного парламентського комітету, що представляють усі парламентські фракції.

                                 
Як зазначив пан Петерсон, прийняття цих законопроектів є вкрай необхідним для зміцнення антикорупційної законодавчої бази в Україні, приведення її у відповідність до європейських стандартів і створення дієвих сучасних механізмів протидії корупції. Схвалення цих законопроектів є також умовою для набуття чинності для України Кримінальної конвенції Ради Європи про боротьбу з корупцією та Конвенції ООН проти корупції.
Зазначені законопроекти пройшли експертизу європейських фахівців та в цілому відповідають антикорупційним європейським стандартам. Крім того, до їх прийняття неодноразово закликала Парламентська Асамблея Ради Європи у рамках моніторингу виконання обов'язків та зобов'язань України. Прийняття антикорупційного пакету також є важливим з огляду на оцінювання України з боку Групи держав проти корупції (ГРЕКО).

 

Посмотреть все новости

укр eng
Партнеры

MSZ 

Institute of Mass Information
 

http://www.diamatik.org/index_old.htm

 

Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном

"Зеркало недели"

"Україна і світ сьогодні"

 

 

 

 

 

© Copyright c 2002-2007"Диаматик" www.diamatik.org,
Все права защищены. При любом использовании материалов сайта гиперссылка нa www.diamatik.org обязательна.
Программирование
Абрис-ком
Портал 'Громадський прост_р' : Civic Space Internet
Portal